צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

Text/HTML

3 נקודות שאסור לפספס למציאת מחשבון תזונה מוצלח


הידעתם אילו מרכיבים תזונתיים קיימים בכנפי עוף בגריל? תהיתם פעם כמה סיבים תזונתיים יש בשעועית ירוקה? מתי בפעם האחרונה שאלתם את עצמכם באילו מזונות אפשר למצוא ויטמין K? או כמה קלוריות (אנרגיה) יש במזון שאנו צורכים, הידעתם שאחד המזוונות העשירים ביותר בברזל הוא זעתר אזוב מיובש וטחון? אם אתם בעניין של תזונה נכונה, אורח חיים בריא ותפריט תזונתי שיטיב עימכם, סביר להניח שהשאלות הללו ושאלות דומות רבות אחרות נשאלו במהלך חייכם לא פעם ולא פעמיים. אז איך מוצאים את התשובות לכל השאלות הללו, ומצליחים לנהל אורח חיים נכון ובריא? מחשבון תזונה מתוחכם, יסודי ומדויק הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לשמור על דיאטה נכונה. אז מה צריך לחפש כדי למצוא מחשבון מתוחכם? כל התשובות מיד.


בדרך להשגת המטרהכמו כל דבר בחיים, כדי להגיע להצלחה במטרה שאנחנו מציבים לעצמינו, אנחנו צריכים את הכלים שיעזרו לנו להגיע לשם. אם חשוב לנו לנהל אורח חיים בריא, ואנו מקפידים על התזונה שלנו, אנחנו חייבים
מחשבון תזונה ,שהינו גם מחשבון קלוריות, חכם ויעיל שיעזור לנו להרכיב את התפריט הטוב ביותר עבורינו. כדי להבין מה אנחנו צריכים לחפש במחשבון, כדאי קודם כל להבין מה חשוב לנו כדי להצליח לשמור על תזונה נכונה.

כל מה שבריא


תזונה נכונה היא בראש ובראשונה הקפדה על צריכה של כל אבות המזון, בגדול: פחמימות, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרלים, והחומרים החיוניים לגופינו, כגון: אבץ, אשלגן, חומצות אמינו, מגנזיום ועוד. לכל אחד מהמרכיבים יש את המידות החיוניות לצריכה, ובשמירה על תפריט מזון נכון, אנחנו צריכים להימנע מצריכה מופחתת של כל מרכיב, ומן הצד השני מצריכה מופרזת. צריכה מאוזנת של כל החומרים החיוניים לגוף יוצרת בסופו של דבר גוף בריא. בנוסף, חשוב שהצריכה תהיה מותאמת לנו באופן אישי, ולכן לא ניתן להרכיב תפריט שהוא זהה לכל אדם. למעשה, מה שחשוב לנו כדי להצליח בשמירה על התזונה, הוא רשימה של כל החומרים החיוניים לגוף שלנו, באיזו כמות אנחנו צריכים לצרוך כל אחד ממרכיבים אלה, ובאלו מזונות אנחנו יכולים למצוא כל אחד מהמרכיבים, וכמה אנחנו צריכים לצרוך מכל מזון כדי להגיע לכמות המומלצת של המרכיב. הדרך היעילה ביותר להגיע לכך היא באמצעות מחשבוני תזונה חכמים.

מחשבון תזונה - כל מה שצריך לבדוק
כדי לאתר מחשבון תזונתי מתוחכם אנחנו צריכים לבדוק שלושה דברים בסיסיים:
1.    המחשבון כולל את כל מרכיבי המזון החשובים לגופינו.
2.    המחשבון יודע לפרוט את כל המרכיבים הכלולים בפריט מזון מסוים, ואת הכמות בו הם מצויים בו.
3.    המחשבון יודע למצוא את כל המזונות המכילים מרכיב חיוני.
ישנה דרך נוספת פשוטה כדי לאתר את המחשבון המתוחכם ביותר שתמצאו ברשת. כנסו עוד היום לאתר אינפודוק ותגלו את המהפיכה בתחום הבריאות, עם מחשבון תזונה שהינו גם מחשבון קלוריות מתוחכם אשר יעזור לכם להרכיב את התפריט הטוב ביותר עבורכם, מבלי לוותר על הטעם ועל ההעדפות האישיות. בזכות היסודיות המאפיינת את המחשבון, אף מרכיב חיוני לא ישאר מחוץ לתפריט שלכם.


הדפס