רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
ציוד רפואי
תרופות
שרותים וטיפולים
מרכזים רפואיים
תזונה ובריאות
קישורים

חברות סיעוד - שירותים וטיפולים

חברות סיעודמחפש מקום לפרסום חברות סיעוד? לחץ כאן

 

שירותי סיעוד מהווים צורך אלמנטארי עבור רבים בציבור, ביניהם קשישים, נכים או הסובלים ממגבלות עקב תאונה או מחלה. אנשים אלו אינם מסוגלים לתפקוד עצמאי בחייהם היומיומיים, זקוקים לסיוע ותמיכה. הסיוע מסופק על ידי חברות סיעוד מקצועיות המציעות קשת רחבה של שירותים בתחום.

שירותי חברות סיעוד

כאמור, חברות סיעוד מספקות קשת רחבה של שירותים, אשר משתנים בחלקם בין החברות ומורכבים בעיקר מהתחומים הבאים:

 

• העסקת והכשרת מטפלים סיעודיים.
• השמת מטפלים סיעודיים זרים.
• מציאת מטפלים מתאימים לצרכי הלקוח.
• שירותי השגחה בעת אשפוז.
• מטפלים סיעודיים בעלי הכשרה ייחודית עבור מטופלים בעלי צרכים מיוחדים.
• שירותי מעקב וטיפול של אחיות ורופאים.
• ליווי וסיוע של עובדים סוציאליים ואנשי מקצוע אחרים.

העסקת והכשרת מטפלים סיעודיים

חברות סיעוד מקצועיות הן המעסיקות של מטפלים סיעודיים, ותפקידן כולל מציאה, סינון ומיון של מטפלים ושיבוצם בתפקיד המתאים. החברה היא זו המשלמת למטפלים את משכורתם, וגם אחראית על הכשרתם, ופיקוח על איכות וטיב עבודתם. בנוסף לכך, חברות סיעוד מתווכות בין חברות המייבאות עובדים זרים לבין הנזקקים לשירותיהם, ועוקבות אחר איכות עבודתם. החברה גם מהווה כתובת במקרים של חוסר שביעות רצון מהעובד הזר, ומסייעת בפתרון קשיים שונים העלולים לצוץ.

התאמת מטפל סיעודי ללקוח

צוותה של חברת הסיעוד כולל עובדים סוציאליים ועובדי משרד, אשר מרגע פניית הלקוח מלווים אותו בהליך מציאת ובחירת מטפל מתאים. אליהם גם יש לפנות במקרים של חוסר שביעות רצון או בעיות אחרות עם העובד. התאמת המטפל ללקוח הינה אינדיבידואלית בהתאם לצרכיו ונתוניו של מבקש השירות, תוך התחשבות בנתונים כגון גיל המטופל, מצבו הבריאותי, השפה שהוא דובר וסוג הטיפול הנדרש.

 

כמו כן, התאמת מטפל סיעודי משתנה בהתאם להיקף הסיוע הנדרש, בין אם למספר שעות ביום או השגחה וטיפול מלאים עשרים וארבע שעות ביממה. עבודת המטפל עצמו תלויה במגבלותיו וצרכיו של המטופל, ועשויה לכלול סיוע בלהתרחץ, לאכול, להתלבש וללכת, ליווי למקומות שונים כמו קניות, סידורים וקופת חולים, וכן במידת הצורך סיוע בביצוע מטלות בית וניקיון בסיסיות.

הדפס  
עדן