רופאים מומחים

צור קשר כללי
מזער
מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
ציוד רפואי
תרופות
שרותים וטיפולים
מרכזים רפואיים
תזונה ובריאות
קישורים

רכישת ציוד רפואי ב-Infodoc

בדף זה אנו מציגים מגוון חברות וספקים אשר מוכרות ציוד רפואי בתחומים הבאים: ציוד רפואי אורתופדי, ציוד רפואי דנטלי, ציוד רפואי לשעת חירום, ציוד רפואי לנכים ומוגבלים, ציוד רפואי גריאטרי ועוד. המשימה שלנו היא לפרסם את הספקים הטובים ביותר. אנו שואפים לספק מוצרים באיכות שירות ומצטיין.

 

בין אם אתה רופא מומחה או לקוח קמעונאי, אנחנו כאן כדי לספק לך את הפריטים שאתה צריך. אנא לחץ על הלקוח שאתה מעוניין לחקור את ההיצע המקוון שלו. אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלות או שאתה לא מוצא את מה שאתה מחפש.

 

רבים מקרב הציבור נדרשים לרכישת ציוד רפואי, הכולל קשת רחבה של מוצרים ומיועד למצבים וצרכים רפואיים שונים, החל בערכת עזרה ראשונה ועד לכיסא גלגלים. חשוב שציוד זה יהיה איכותי ומיוצר על ידי חברה מוכרת העומדת בתקנים ומאושרת על ידי משרד הבריאות. בנוסף, על הציוד להיות מסופק עם מפרט טכני מקצועי ומפורט, הוראות שימוש ותעודת אחריות. במקרים רבים גם חשוב לוודא את מידת ההתאמה של המוצר למשתמש מבחינת נוחות, פשטות ויעילות השימוש.
 

עבור מי מיועד ציוד רפואי

ציוד רפואי מיועד לקהלי יעד שונים ומגווני, החל בצרכנים פרטיים ועד למוסדות ציבוריים, בתי עסק ומרפאות.


• לקוחות פרטיים עשויים להיות אנשים הסובלים מפגיעה עקב מחלה או תאונה, חולים במחלות הדורשות ציוד מיוחד, נכים וקשישים, וכן ספורטאים והציבור הרחב.

• עוסקים בתחום הרפואה - כדוגמת בתי חולים, קופות חולים, מרפאות, מכונים, טיפות חלב, חברות סיעוד ובתי אבות.

• כוחות הצלה - ביניהם אמבולנסים, מכבי אש, משטרה, צבא, חובשים, ומצילים בים או בבריכה.

• מוסדות – כמו בתי ספר, גנים, אקדמיות, מועדוני קשישים מתנסים ומרכזי תעסוקה.

• בתי עסק - כל סוג של בית עסק ובמיוחד בתי עסק ותעשיות העובדים עם חומרים וציוד מסוכן.
 

סוגי ציוד רפואי

כאמור ציוד רפואי מורכב מקשת רחבה של מוצרים, החל מפריטים פשוטים ובסיסיים ועד לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ועדכניים. המוצרים הבאים המהווים רשימה חלקית מתוך המבחר הקיים בשוק:

• ציוד עזרה ראשונה -

תחבושות וציוד רפואי מתכלה כמו ספרי קירור, שק קרח, קצף לחיטוי, מזרקים ומחטים, ציוד החייאה, חמצן, אלונקות חירום, מד חמצן בדופק ודפיברילטור. כמו כן, תיקי עזרה ראשונה מסוגים שונים כגון לבתי ספר, תיק מזוודה קשיח, או ארון עזרה ראשונה עם נעילה.

• מד לחץ דם -

דיגיטאלי, ידני, לפרק היד, לזרוע ולמדידה כפולה, וכן מד לחץ הכולל גם סטטוסקופ.

• שיקום וניידות –

תחום זה כולל בין היתר מגוון סוגים של כיסאות גלגלים, רגולטורים, הליכונים קולנועיות, מיטות סיעודיות, מיטות טיפולים, מיטות חשמליות, כורסאות סיעודיות, מגני ירכיים, מזרונים וכריות, וכן ידיות תמיכה לאמבטיה.

מייל:
WOLK@ZAHAV.NET.IL

עדן