צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

Text/HTML

עיצוב הבית – בחירת איש המקצוע המתאים


אם אתם עומדים לקראת תהליך של עיצוב הבית, אתם רוצים לוודא שאת המשימה יבצע עבורכם איש מקצוע המתמחה בתחום, ומכיר את כל האפשרויות והכללים המקצועיים המנחים בתחום. עיצוב של הבית באופן עצמאי לחלוטין הוא מהלך לא מומלץ, גם אם אתם מרגישים שיש לכם את הכשרון והטעם הטוב. עיצוב בכלל, הוא תחום שמבוסס הרבה יותר על עקרונות מקצועיים ותאוריות מקצועיות, מאשר על כשרון וטעם אישי. התאמה בין צבעים, התייחסות למרחב, פרופורציות, צורות, קווי עיצוב, סגנונות עיצוב, וכמובן כל שלל האפשרויות שיודע להציע עולם העיצוב, את כל אלה תוכלו לפגוש אך ורק דרך איש מקצוע מתאים.


 

איך בוחרים מעצב פנים מקצועי?


בחירת איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב הבית הוא תהליך שדומה במובנים רבים לתהליך של בחירת אינסטלטור, אך גם שונה מאוד מכך. באופן עקרוני, הכלי הטוב ביותר העומד לרשותכם הוא כלי ההמלצות וחוות הדעת המקצועיות. אם אתם פוגשים עיצוב פנים יוצא דופן ומרשים, בררו מי הוא המבצע. אם אתם מכירים בני משפחה, חברים או מכרים שביצעו תהליך של עיצוב פנים, בקשו לראות את התוצאה ולברר את מידת שביעות הרצון שלהם. כמו כן, תוכלו לקבל המלצות מבעלי מקצוע במקצועות משיקים כמו אנשי שיפוץ בגבס, אדריכלים, מקצוענים בעולם הריהוט לבית וכדומה. מעבר לכך, יהיה עליכם להשתמש באינטואיציה, לשאול שאלות ולבחון את איכות התשובות שאתם מקבלים.


תהליך העיצוב האולטימטיבי


התהליך של עיצוב הבית הוא תהליך מקצועי מאוד, שבמרכזו עומדים עקרונות העיצוב המקצועיים. יחד עם זאת, אחד האלמנטים המשפיעים ביותר בבחירת איש המקצוע המתאים הוא היכולת לעבוד בשיתוף פעולה מלא בין הלקוח ובין המעצב. הדוגמא הטובה ביותר למערכת יחסים טובה כזאת היא ריקוד הטנגו, בו כל אחד יכול לקחת צעד קדימה ויודע לקחת צעד אחורה. בתהליך העיצוב, אתם רוצים לוודא שהרעיונות, השאיפות וההעדפות שלכם יבואו לידי ביטוי, אך אתם רוצים שהביצוע יישמר בתוך המסגרת של כללי העיצוב המקצועיים.


חופש תנועה בתוך מסגרת מקצועית


איש מקצוע איכותי בתחום של עיצוב הבית לא ינהה אחריכם, ולא יוביל אתכם באופן מוחלט. איש מקצוע איכותי הוא איש מקצוע שיודע להקשיב ולשמוע את הלקוח, ולהביא לידי ביטוי את העדפות הלקוח בתוך המסגרת המקצועית הנדרשת. המטרה הסופית היא בסופו של דבר עיצוב על פי טעמו של הלקוח, ולא של איש המקצוע. בבחירת איש המקצוע, נסו לברר עד כמה אתם מסתדרים ביניכם ועד כמה הוא יודע לתת לכם חופש תנועה מצד אחד, ולבלום אתכם היכן שצריך מצד שני.

הדפס