צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
תזונה ודיאטה – כיצד להצליח ובגדול! – קובי עזרא
דיאטה ותה ירוק
ויטמינים
מבוא לתזונה
דחיית הזיקנה והורמון הגדילה
כושר גופני
מינרלים
התעמלות ופעילות גופנית
התעמלות ופעילות גופנית- חלק ב'
מחלות הנגרמות ע"י מחסור בויטמינים
ערכם התזונתי של מאכלי ט"ן בשבט
ויטמינים
השמנת יתר- פתרון והתמודדות
עיסוי רפואי יותר מסתם הנאה
שמן עץ התה מאוסטרליה
מחשבון תזונה-ערכים תזונתיים של מאכלי הפסח
השמנה וסיבות להשמנה
חיזוק המערכת החיסונית
מחשבון תזונה לחישוב מידע תזונתי
סגולות הבריאות של הדבש
ערכים תזונתיים של גויאבה
נוגדי חימצון על המדף הביתי
סגולות הבריאות של פרי האגס
סגולות הבריאות של התפוח
פיגמנטים במזון
ויטמין D
נוגדי חימצון מקטינים הסיכונים למחלות לב וכ
פרובויוטיקה ביתית
כל האמת על חומצה פולית
שמן הקוקוס
חלב
הפרדוקס של הבריאות
תה צמחים מעלי עץ הזית
שיפור איכות השינה באמצעות תזונה
הקשר בין תזונה לאסתטיקה- בריאות העור
מניעת מחלות חורף
סגולות הבריאות של האבוקדו
שמן אבוקדו
המצה השמורה שמעולם לא הכרתם
חלב צימחי
סגולות האבטיח
תמרים- ערכים תזונתיים
מחשבון קלוריות ומחשבון תזונה
הרעלת כספית
כושר – המתכון לאריכות ימים
גאדגטים ואפליקציות לבריאות
השפעת מורנגה על ייצור החלב של נשים מניקות
שימוש במחשבון קלוריות ומחשבון תזונה בזמן ביצוע דיא
ירידה במשקל תוך העזרות במחשבון קלוריות ותזונה
מחשבון תזונה (שהינו גם מחשבון קלוריות) לפי ארוחה -
זהירות דיאטה
איך לעשות דיאטה מהירה – דיאטה מהירה מבלי לצאת מהבי
הכל אודות הצרת היקפים, מיצוק וחיטוב

הכל אודות הצרת היקפים, מיצוק וחיטוב

הכל אודות הצרת היקפים, מיצוק וחיטוב

יופי זה עניין תרבותי, ובתרבות שלנו הקודים קובעים שרזה וחטוב זה יפה. אפשר לקרוא על זה תיגר, או לחפש דרכים שיעזרו לכם להצר היקפים ולחטב את הגוף. כך או כך, המטרה היא לאהוב ולהרגיש טוב עם הגוף שלכם.

דיאטה ותזונה נכונה
דיאטה שמטרתה ירידה במשקל כדאי לעשות בליווי של דיאטנית מקצועית, אשר תציע לכם תפריט  יומי אשר מותאם לכם אישית, בהתאם למצבכם הבריאותי. דיאטה נעשית לרוב לתקופת זמן מוגבלת, אך בנוסף כדאי לאמץ באופן קבוע אורח חיים שמתבסס על תזונה נכונה. זאת על מנת למנוע עלייה במשקל מחדש וכמו כן לשפר את איכות החיים ולמנוע מחלות (מחלות לב וכלי דם, סכרת ועוד). העיקרון הוא להמעיט בצריכת מוצרים מהחי (בעיקר כאלו שמכילים אחוזים גבוהים של שומן מהחי), מוצרי קמח לבן, ממתקים ומוצרים מעובדים בכלל. התפריט היומי יתבסס על מגוון פירות וירקות, דגנים מלאים וקטניות, זרעים ואגוזים.
גם אם תבחרו בשיטות נוספות למיצוק וחיטוב הגוף, שיטות אלו לא יהוו תחליף לדיאטה ולתזונה נכונה, אלא רק ישלימו אותה. הגוף שלנו נבנה ממה שאנו אוכלים, ותזונה נכונה היא הבסיס לבריאות ואריכות ימים.

פעילות גופנית
פעילות גופנית תורמת למיצוק וחיטוב הגוף, למשל פעילות לחיזוק שרירי הבטן . כדאי לעסוק בפעילות גופנית על בסיס קבוע, לפחות פעמיים בשבוע. הדבר מצריך יכולת התמדה ולפנות לכך זמן בסדר יום שלנו, שלרוב עמוס. העיסוק בפעילות ספורטיבית יכול להיעשות באופן עצמאי- הליכות וריצות בטבע, שחיה, רכיבה על אופניים, מנוי לחדר כושר ועוד, או במסגרת שיעורים כגון שיעורי יוגה או ארובי. האפשרות השנייה אמנם כרוכה בעלות כספית, אך ההשתתפות במסגרת קבועה עוזרת לנו להתמיד. בדומה לתזונה נכונה, עיסוק קבוע בפעילות גופנית הוא חלק מאורח חיים בריא, שיעזור לנו לא רק להיראות חטובים אלא גם להרגיש טוב.

לפעמים, גם אחרי דיאטה ממושכת ופעילות גופנית קבועה, עדיין נשארים מצבורי שומן שמסרבים להיעלם, או מקומות בהם העור נותר רפוי. במקרה כזה, אפשר לשקול להיעזר בשיטות שונות שמציעה לנו הרפואה האסתטית: טיפול בלייזר, טיפול בגלי רדיו, שאיבת שומן ועוד. הנה כמה מהשיטות העומדות לרשותכם:

טיפול בגלי רדיו
טיפול בטכנולוגיה של גלי רדיו הנה שיטה מתקדמת אשר מסייעת
להצר היקפים, למצק ולחטב את הגוף. גלי הרדיו גורמים לחימום והמסה של תאי השומן, אשר בהמשך יעברו תהליך פירוק בכבד. בנוסף, השיטה מעודדת יצירת תאי קולגן, ובכך תורמת ליצירת שכבת עור יותר אלסטית ולמראה מוצק של העור. השיטה מתאימה לסילוק עודפי שומן במקומות ספציפיים בגוף: בטן, ישבן, מותניים, זרועות, ירכיים, צוואר ועוד. הטיפול אינו כואב, אינו חודרני והוא עורך כחצי שעה לכל אזור בגוף.

טיפול בלייזר
בדומה לטכנולוגיית גלי הרדיו, גם הלייזר הוא שיטה חדישה אשר מחטבת אזורים ספציפיים בגוף, באמצעות חימום תאי שומן והמסתם. הטיפול מתבצע באמצעות החדרה של סיב אופטי לתוך רקמת השומן, ע"י כירורג פלסטי מוסמך. שיטות אלו מספקות אלטרנטיבה לשיטות ישנות שהיו פולשניות יותר, כגון ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף.

מכשירים לחיטוב הגוף
-   מכשירי רטט: מכשירים אלו מפעילים את השרירים ובכך תורמים לחיטוב ומיצוק הגוף. ניתן לרכוש בחנויות ספורט.
-   מכשיר ואקום: טיפול באמצעות מכשיר ואקום ניתן לעשות אצל קוסמטיקאית. המכשיר משפר את זרימת הדם באמצעות עיסוי, והתוצאה היא מראה עור מתוח יותר.


הדפס