צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
עזרה ראשונה בהומאופתיה
אפיתרפיה - שימוש במוצרי כוורת לריפו
הרטבת לילה אצל ילדים
טכניקת איזון השדה האלקטרו-מגנטי
דיכאון דֶפרסיה והומאפתיה
אילו סוגים של רפואה אנו מכירים?
חמשת האלמנטים וקישורם לפנג-שואי
אבחון ו"קריאת" צפרניים.
שיטת פאולה והמחקרים על יעילותה
תרופות סבתא
על אלרגיות, אנרגיות ומה שביניהם
המערכת החיסונית
המערכת ההורמונלית
כל התורה על רגל אחת
רפואה משלימה : ילדים היפראקטיביים : מאת רונית גליל
פאנג שוואי: שפת הגוף של הבית
כל מה שרציתם לדעת על גלגול נשמות
קנדידה
בדיקת שיער
טיפול הומאופתי בטיקים
מחלת הסרטן בראי ה"ביורגונומי"
ביורגונומי
דימום מהחניכיים
דלקת פרקים
אבחון לפי הלשון
כוויות והטיפול בהם
חוסר איזון הורמונלי
שמנים אתריים,שימושים וטרינריים
עיסוי ארומתרפי
הצ'קרות בגופנו
הקשר בין צעצועים המכילים עופרת והיפראקטיביות
שימוש רפואי בארס דבורים
יתרונות הקוסמטיקה הטבעית
מחלת השפעת
שיאצו
נקעים חוזרים
האלונקל – אלונקה מתקפלת מבד
דיקור וירידה במשקל
רפלקסולוגיה ורייקי
מוח אחד
אורה סומא
כיצד נכין את המוח לבית הספר -יוסי גולד INFODOC
צבעים ורפואה
תרפיית אור , צליל וצבע
בעיות עור באיברים מוצנעים
לעבור את החורף בשלום
מחלת לב -המנעו מניתוח מעקפים ומנכות לכל החיים - ער
נשירת שיער
שער למדיטציה ומודעות
אירידולוגיה
פחד וחרדה
צבעים המיועדים לטיפול בליקויים תפקודיים
מתכות כבדות והקשר למחלות שונות
גורם רוחני שעלול לעכב ריפוי
נשירת שיער אצל נשים

כפות רגליך- מה הן אומרות עליך- רונית גלילי -רפלקסולוגית
במאמר זה אסקור את ההיבטים של מבנה כף הרגל עם מבנה האישיות של האדם הניצב עליהן.

 

טיפול בפצעי בגרות-פרופ' משה שטרנפלד-רפואה סינית
אקנה לא חייב להיות גורם מבייש או לגרום לצלקות בפנים, אם נשכיל לטפל בפצעים בשלב מ...

 

חזרה לבית הספר- יוסי גולד
כשהמוח עובד ממערכת ההישרדות שלנו לא נוכל ללמוד, להפנים, לזכור ולהצליח במבחנים. ו...

 

הטיפול במתח קדם וסתי- ניר חוכיימה ,מטפל הוליסטי
הביטוי מתח קדם וסתי או תסמונת קדם וסתית מתייחס למגוון תופעות שנשים עשוי...

 


מחלת לב - הימנעו מניתוח מעקפים ומנכות לכל החיים!!!


ניתוח מעקפים הוא ניתוח מיותר – אבל לא תשמעו זאת מאף מנתח לב
ד"ר ערן אשחר ערן (N.D, M.P.H ) – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית והדסה, נטורולוג, מומחה ל"תזונה כירורגית" המונעת צנתור טיפולי וניתוח מעקפים,

 

אם ברצונכם לקבל מאמרים בנושאי רפואה ובריאות לתא האישי שלכם

נא שלחו שם וכתובת דואר אלקטרוני וציינו כי ברצונכם לקבל מאמרים

למייל

WOLK@ZAHAV.NET.IL

 

 

אחד הניתוחים הנפוצים ביותר אם לא הנפוץ שבהם הוא ניתוח מעקפים במקרה של מחלת לב כלילית. אני רוצה להצהיר כאן שיש ברשותי נתונים ועדויות מחקריות ואת ניסיוני הטיפולי ונסיונם של מאות רופאי גישת "ההיגיינה הטבעית" בעולם על מיליוני חולם עם סתימות בעורקי הלב ועורקים אחרים בדרגות מקלות ועד חמורות המוכיחים שניתוח מסוכן זה שמכניס הון תועפות לכיסם של בתי החולים והרופאים הוא מיותר ברוב המכריע של המקרים.
בשנים האחרונות עלה שיעור מחלות הלב באוכלוסייה בצורה משמעותית, לצערנו גם בקרב צעירים. הצורך לספק לחולים פתרון טיפולי מהיר הוביל לקרב על גופו וכיסו של החולה בין המחלקות השונות בבתי החולים: בין הקרדיולוגיה הפולשנית שמצדדת בצנתור טיפולי לבין כירורגיית החזה והלב. אומנם בתשע השנים האחרונות נרשמה ירידה של כ-20% במספר ניתוחי הלב שמבוצעים בארץ יחסית לעלייה ניכרת במספר הצנתורים. אולם לא הקרדיולוגים ולא מנתחי הלב יאמרו למטופל שהטיפול הפולשני שהם מציעים לו הוא גם מסוכן וגם מיותר לחלוטין במרבית המקרים, הלא הם צריכים לספק עבודה לעצמם ולבית החולים, לא?

מספר הצנתורים שמבוצעים בישראל בקרב חולים במחלת הלב הכלילית וכלי דם נוספים מידי שנה נמדד בכ- 50,000, מהם 30,000 צנתורים טיפוליים ו- 20,000 צנתורים אבחוניים.
מידי שנה מתקיימים בישראל בכלל בתי החולים כ- 10,000 ניתוחי לב כש – 6000 מתוכם הם ניתוחי מעקפים.
מחלות לב וכלי דם הינן גורמי התמותה הראשונים בישראל ובעולם המערבי. מעל- 50% מהתמותה הינם ממחלות אלה. מחלות לב וכלי דם כוללות את המחלות הפוגעות בעורקי הלב וגורמות לתעוקת לב, לאוטם שריר הלב ולהתקף לב. הפגיעה יכולה להתרחש בכל עורקי הגוף, אך האיברים הרגישים ביותר בגוף לאוטם הינם המוח והלב.

הבסיס למרבית מחלות הלב וכלי הדם הוא תהליך טרשת או סתימת העורקים. סתימת עורקים במוח עלולה להפסיק את זרימת הדם למרכז עצבי מסוים ולגרום לשבץ מוחי, כלומר מוות של רקמת מוח ואיבוד חלק מתפקודיו באופן זמני או קבוע. גם סתימה מלאה או כמעט מלאה באחד מעורקי הלב יכולה להוביל לנמק, מוות של חלק משריר הלב והפרעות חמורות בתפקודו ובתפקוד הכללי. מקרים חמורים יכולים להסתיים בנכות קבועה וגם במוות.

השכיחות הגבוהה של מחלות הלב וכלי הדם בקרב מבוגרים דווקא, כלומר עליית שיעורם עם הגיל, גורמים לנו לחשוב בטעות שאלה הן מחלות שמחויבות המציאות בתהליך ההזדקנות, כלומר שלא ניתן להימנע מהן. אך זו טעות מוחלטת.
הטיפול הרפואי הרגיל מתמקד בניסיון להעלים את התוצאה ולא באמצעות התמודדות אמיתית עם הגורמים הראשוניים להיווצרות מחלת הלב הכלילית, התזונה וגורמים נוספים. התוצאות הזמניות של הפעילות הפולשנית והכירורגית אומנם מרשימות מטופלים רבים, בעיקר את הרופאים המנתחים עצמם ששיכורים מהכח שיש בידיהם, אבל לאמיתו של דבר אינן מצדיקות את ההוצאה הלאומית העצומה שיוצאת מכיסו של משלם המיסים הישראלי. עם ישראל אינו יכול להרשות זאת לעצמו יותר!!! השביתה הממושכת האחרונה בשנת 2011 היא דוגמא מצערת להונאה ולאחיזת העיניים שיוצרים הרופאים כאשר מצד אחד הם יוצרים את העבודה המיותרת שלהם ומצד שני מתלוננים על כך שהם כורעים תחת העומס וחסרים להם כח אדם, שעות, תקציבים וכו.

 

אני מציג לכם כאן מדע בריאות, המבוסס על עובדות ותוצאות קליניות ולא על אמונות והגיגי ליבי. מדע זה קרוי - היגיינה טבעית והוא מציע טיפול תזונתי חליפי הבא במקום התרופות, הניתוחים והצנתורים המיותרים, בעלי הסיכון הגבוה למטופל וגורמי הנזק הכלכלי העצום לקופת המדינה. רופאים מאוד לא אוהבים את הרעיונות שאני מציג כאן משום שהם פוגעים בכיס שלהם, אבל אני רואה קודם כל ומעל לכל את טובתו של האזרח התמים והסובל ומחויב להציג לו את האמת כפשוטה והיא – אתם יכולים למנוע מחלת לב וכלי דם או התדרדרות במצב מחלת לב קיימת, אבל גם לפתוח סתימות עורקים קשות באמצעות תזונה כירורגית וכלים נוספים וכך למנוע מעצמכם ליפול כקורבן לתעשיית הצנתורים וניתוחי המעקפים שתדביק אליכם סטנטים (צינורית/קפיץ בעורקי הלב במחיר הזדמנות של 12,000 שקל) תרופות מדללי דם לכל החיים, תווית של 100% נכות לכל החיים ותהפוך אתכם ללקוחות קבועים בחדר הניתוחים עקב סתימות חוזרות ונשנות. כיום גם חוקרים בעלי שם עולמי כדוגמת פרופ' קולין קמפבל, הרופאים פרופ' דין אורניש M.D וד"ר אסלסטיין M.D הראו שזה אפשרי.

אני יודע שמרבית הקוראים יבחרו להתעלם מדברי ולמסור את גופם לסכין המנתחים ואפילו שוב ושוב מתוך חוסר אמון או פחד. הם אולי ימשיכו לבכות שקשה להם לשנות את הרגלי התזונה שלהם, שזה בלתי אפשרי, שאין באמת מה לעשות ועוד. אני מודע לכך שמרבית האנשים פשוט מכורים לתזונה קלוקלת, שומנית, גדושה בקלוריות ריקות, תזונה קטלנית ולכן יעדיפו להמשיך בהתמכרויות שלהם ויעדיפו את הסבל של הניתוח ו "השיקום" הקשה על פני שינוי בהרגלי התזונה והבריאות שלהם. זה מצער מאוד כי מדובר על אי לקיחת אחריות מלאה על החיים שלנו ושל ילדינו.

לדעתי הרופאים מודעים לכך שהציבור בכללותו מכור לתזונה תעשייתית, מעובדת עשירה בשומנים רוויים שסותמים להם את עורקי הלב והגוף כי הם עצמם מכורים לתזונה זו. בכך הם והמטופלים שלהם מגלים חוסר אחריות כלפי הבריאות שלהם עצמם ושל המטופלים שלהם וכלפי כלכלת המדינה כולה. מערכת הבריאות הינה הגזלן השני בגודלו של התקציב הלאומי. בניגוד למערכת החינוך שהינה הצרכן הגדול ביותר כאן ההוצאה היא מיותרת לחלוטין ותלויה רק בחינוך לקוי ואנטי מדעי של הציבור לתזונה בריאה ולהרגלי חיים תומכי בריאות.
באמצעות שיטת ה"תזונה הכירורגית" שפיתחתי ניתן לא רק למנוע ניתוח מעקפים או צנתור באמצעות פתיחת העורקים מחדש, אלא גם לשפר את בריאותו הכללית של האדם באופן דרמאטי ולהחזירו עשרות שנים לאחור מבחינת הכושר הפיזי, וכל זה בעלות מזערית בהשוואה לטיפולים היקרים והבלתי יעילים.

הסיכונים הכרוכים בניתוח מעקפים:

פגיעה מוחית קלה וקוגנטיבית - בגין חוסר אספקת הדם היחסית והיעדר חמצן או שינויים באספקת החמצן בזמן הניתוח.

זיהום בפצע הניתוח - לעיתים עלול להתפתח לזיהום משמעותי יותר ברקמות התת עורית ואף בעצם החזה, אשר מצריך פתיחה מחדש של החתך לסילוק הפסולת החיידקית.

דימום – כתוצאה מטראומה לרקמה בעיקר באזור הניתוח מיד לאחר הניתוח, עד 24 שעות לאחר הניתוח ואף לאחר שבועות או חודשים. הדימום נוצר כתוצאה מחיבור לא תקין של כלי הדם. דימום משמעותי הגורם לאובדן דם רב יכול להצריך ניתוח חוזר לעצירת כלי הדם המדמם.

צלקות – תזונה קלוקלת שניתנת אחרי הניתוח תוביל להחלמה גרועה של הצלקות מהניתוח.

סיכוני ההרדמה – נובעות מרגישות לרעילות של תרופות ההרדמה (נקראת - תגובה אלרגית). תגובה חמורה של ירידת לחץ דם .

פגיעה בכלי הדם הלבביים הגדולים בגין השימוש במכשור חד.

פגיעה במבנה הלב - המסתמים, השריר או המעטפת.

הפרעות קצב - בשל המגע הקרוב עם סיבי שריר הלב.

אי ספיקת כליות חריפה - בחולים כרוניים עם מגוון מחלות בגין חוסר אספקת הדם היחסית בזמן הניתוח.

בקיצור – ניתוח מעקפים הוא משחק מסוכן באש, והמרגיז הוא שזה משחק מיותר לחלוטין!!!

צאו מהאשליה שניתוח יפתור לכם את בעיית מחלת הלב!!!
הבריאות לא משתפרת אחרי ניתוח מעקפים. לגבי ניתוח מעקפים גם אם הוא מקל במשהו על תעוקת החזה הרי שהמחקרים מראים שבסופו של דבר אין ירידה מובהקת סטטיסטית בשיעור התמותה של החולים (2). ניתוח מעקפים הוא תהליך מסוכן וחלק מהחולים מתים במהלך הניתוח או בתקופה המידית שלאחר הניתוח. למרות זאת כ- 6000 ניתוחי מעקפים נעשים במדינת ישראל מידי שנה. המפתיע הוא שניתוח זה רק לעיתים רחוקות מאריך את חיו של המטופל!!!

בין המטופלים הנמצאים באותה דרגה בדיוק של חומרת המחלה לא נמצאו הבדלים בתוחלת החיים בין אלה שעברו את הניתוח לאלה שלא עברו אותו. הרפואה מודה שכמות אדירה של ניתוחי מעקפים נעשית ללא כל הצדקה רפואית. כ- 13% מהמנותחים מפתחים סיבוכים קשים לאחר הניתוח: התקפי לב, שבץ מוחי, דימום קשה, כשל כיליתי, וזיהומים. כמעט בכל מנותח מעקפים יופיע גם נזק מוחי בדרגות שונות בגלל החיבור למכונת הנשמה. כ – 15-44% של המנותחים יסבלו מנזק מוחי קל שיתבטא בירידה ביכולות השכליות, ירידה בזיכרון, הפרעות שינה, ושינוי באישיות, עובדות שאינן מודגשת על ידי הרופאים לפני הניתוח. אין לשכוח שלניתוח יש השפעה מקומית בלבד ולכן אין לו יכולת להשפיע על חומרת טרשת העורקים בכל האיברים הנגועים בגוף. ואחרי כל זאת המחקרים מראים שהטרשת, שסתימת העורקים, חוזרת במהירות גדולה יותר אחרי הניתוח. בקיצור ניתוח מעקפים היא התערבות פולשנית קשה ומסוכנת ביותר שאפשר להימנע ממנה!

טיפול נוסף הוא צנתור באמצעות בלון. גם לטיפול זה יש סיכוי לנזקים קשים כמו התקף לב, אירוע מוחי, ואפילו מוות. אם בזמן הצנתור מנצלים המנתחים את ההזדמנות ומחדירים קפיץ קבוע, שעלותו גבוהה ביותר, לעורקי הלב הם יוצרים את הסיבה לדלקת קבועה בעורק ולעידוד נוסף של היווצרות סתימה חדשה.
מדוע אם כן להשתמש בטיפולים שמסכנים אפילו 1% מהחולים כאשר במקביל יש טיפול זול ובטוח לחלוטין?
אין לשכוח שטיפול חודרני הינו הלם לגוף ויכול להשאיר אותו במצב יותר חמור מאשר קדם לניתוח. ד"ר פורמן M.D, רופא נטורולוג, מציין שהטיפולים עצמם גורמים נזקים בלתי הפיכים לכלי הדם.
התוצאה היא שחולי לב חיים בפחד למרות התרופות והטיפולים ה"מתקדמים". הם חיים בתחושה של נכות קבועה עקב איסורים לבצע מאמצים ולו הקלים ביותר. ההתמקדות היומית בלקיחת כמות גדולה של תרופות מהווה מעמסה נפשית קשה לחולה ולבני משפחתו. עם הזמן התרופות מדרדרות את מצב הבריאות בכלל, ההיפיך הגמור ממה שהיה מצופה שיעשו. האם לזה נוכל לקרוא ריפוי?

לסיכום
עולם הרפואה, משרד הבריאות וכל הנוגעים בתחום יודעים את האמת, אבל בגלל אינטרסים כלכליים פשוטים אינם נוקטים את הצעדים הנחוצים והמושלמים לשינוי המצב. מכתבי לראש הממשלה ביבי נתניהו בהיותו שר הבריאות, לפוליטיקאים אחרים וקובעי מדיניות וגם פגישה עם שר הבריאות עצמו לפני 12 שנה נענו בהתחמקות ובתשובות סרק.
יש כאן למעשה שיתוף פעולה עמוק של אינטרסים בין התעשיות הקרויות לבושתנו "יצרני מזון", יצרני התרופות, "תעשיית הניתוחים והמחלות" ובין הפוליטיקאים הנבחרים באמצעות סיועם הנדיב בעת בחירות ובין רופאים שמעוניינים לשמור על מעמדם, יוקרתם והכנסתם תוך כדי התעלמות ממצב בריאותו של הציבור הישראלי ותוך כדי העלמת מידע מציל חיים.
ידיד שלי, שבנו רופא קרדיולוג, אמר לי – שאלתי את הבן שלי מדוע אתם הרופאים מתעלמים מהידע הזה? נתתי לו לקרוא את "מחקר סין" והוא ענה לי – אבא, זה לא חדש לנו, כבר מזמן אנחנו מודעים לכך שתזונה יכולה לפתוח סתימות עורקים, אבל אז מה נעשה אנחנו, נחליף מקצוע?
אתם מבינים מה קורה כאן? מרבית הרופאים יודעים את האמת, אך מחרישים על גבכם ועל גב הקופה הציבורית משום שזה טוב מאוד לעסקים הפורחים שלהם ואתם הקוראים שמתעלמים מדברי ואינכם לוקחים אחריות על הבריאות שלכם משתפים איתם פעולה.
הציבור חייב לדעת שאם הוא לא ייקח את האחריות לבריאותו על כתפיו ולא יעניק אותה בחינם למישהו אחר הוא צפוי לניצול רפואי פושע בהיותו חולה במחלה ולו הקלה שבקלים במהלך השנים ולסבל גופני ונפשי גדול מאוד לו ולבני משפחתו הקרובים. המפתח למניעת הניצול הוא לקיחת אחריות, קבלת ידע מדעי אמין ובלתי אינטרסנטי שתורם מידית ולאורך עשרות שנים לרווחתו של האדם ברמה הנפשית והגופנית ויציל את המדינה מהתרוששות של הקופה הציבורית.

לא מעט חולים הגיעו אלי הישר מהרופא שהמליץ להם ניתוח מעקפים מידי כפתרון יחידי למצבם. ניסיוני עם חולים אלה הראה שיפור דרמטי במצבם מיד עם תחילת ה "תזונה הכירורגית" שפיתחתי לטיפול בחולים במצבים כאלה (בקרוב יצא ספרי "תזונה כירורגית"). הסירו את הפחד והחששות מהבלתי נודע וצאו לחיים של חופש ממחלות, אנרגיה גבוהה, חיוניות עוצמה ואיכות חיים גבוהה. אתם חייבים לתת לעצמכם ולבני משפחתכם את המתנה הזו.

האם תרצה לדבר עם אנשים שנרפאו מאותן הבעיות שלך?

התקשר עכשיו למרכז אשחר לריפוי טבעי ותשמע על גישה שונה שתהפוך אותך לאדם בריא לתמיד תוך זמן קצר, טל: 02-5337245

לקריאת המאמר המלא נא לחץ על הקישור www.dreshkhar.com

אז אם את/ה רוצה למנוע צנתור, ניתוח מעקפים ובדיקות פולשניות נוספות?
התקשר/י עכשיו למרכז אשחר לריפוי טבעי והתחילו מיד בתהליך הריפוי המושלם שלכם
לקביעת פגישה והתחלת טיפול עכשיו התקשרו לטל: 02-5337245
כתובת אתר אינטרנט: www.dreshkhar.com