רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

מכבי שירותי בריאות

קופות חולים בכללה ומכבי שירותי בריאות בפרט מעמידות לרשות המבוטחים בהם שירות חיוני ונדרש מאין כמוהו: אפשרות להתייעץ לצורך קבלת חוות דעת שנייה. מכבי שירותי בריאות מאפשרת לכל מבוטח שלוש התייעצויות בשנה בכל תחומי הרפואה.

 

הקופה מחזירה 80% מעלות הייעוץ עד לתקרה, העומדת כיום (2014) על סכום של 616 ₪.
רופאים מומחים עומדים לרשותכם גם באתר אינפודוק בכל תחומי ההתמחות, לרבות פסיכולוגי ומטפלים ברפואה המשלימה. אופן החיפוש פשוט וקל ומאפשר לכם להגיע בתוך זמן קצר ביותר אל רשימה של רופאים מומחים בתחום המבוקש.
כל מה שנדרש מכם הוא להקליד את סוג הבעיה ממנה אתם סובלים ו/או המחלה שבה אתם לוקים, את שיטת הטיפול המועדפת, את קופת חולים המועדפת עליכם (מכבי?!) ואת האזור הגיאוגרפי שנוח לכם לקבל בו את המענה.
השירות הנדרש והחיוני הזה מקל מאוד על מי שזקוקים לרופא מומחה, אם לקבלת חוות דעת שנייה ואם לטיפול. כיום הוא האתר המכיל מידע מפורט ביותר היחיד ברשת האינטרנט שמאפשר חיפוש על פי הקריטריונים המצוינים כאן והמקלים על איתור המומחה המבוקש.
יתרון נוסף שגולשים עשויים ליהנות בו בחיפוש אחרי הרופא המומחה המבוקש הוא הנגישות והחשיפה למידע בכל תחום רפואי הודות לפורומים הקיימים באתר. ניתן להפנות שאלות מקצועיות למנהל הפורום בכל נושא ועניין הקשור לתחום ולקבל מענה מקצועי וטיפים שימושיים ומועילים.
חשוב לציין, כי על אף היות האתר מקצועי ביותר ועל אף האמינות הגבוהה ביותר של המידע המובא בו הוא אינו מהווה בשום פנים ואופן תחליף לייעוץ מקצועי נדרש ואינו משמש המלצה מכל סוג שהוא להעדפת מי מהמומחים המופיעים בו או על אחת מהשיטות הטיפוליות המוצגות בו.

שירותי בריאות מכבי לשירותכם ולבריאותכם

מכבי שירותי בריאות מעמידה לרשות מבוטחיה מערך גדול של רופאים מומחים לקבלת חוות דעת מקצועית. זכותכם לקבל שירות כמבוטחי הקופה על ידי כל רופא מומחה.
שירותי הבריאות של מכבי הם מגוונים ביותר. הקופה מאפשרת למבוטחים בה ליהנות ממגוון הטבות המוענקות להם מתוקף היותם מבוטחים בה. ניתן להתוודע אל ההטבות בתחומים רבים מאוד ובהם: אונקולוגיה, בריאות הנפש, גמילה מעישון, אסתטיקה, התייעצות עם מומחים (!), ניתוחים, נשים, מכשירים ואביזרים, סוכרת, תזונה וכושר ועוד.
עם זאת, מכבי שירותי בריאות קובעת ומציבה סייגים ותנאים שונים למימוש הזכאות לקבלת שירות מרופאים מומחים: היא מגדירה את הפנייה אליהם כפנייה לייעוץ לצורך קבלת חוות דעת שנייה ולא כפנייה למתן טיפול או לקבלת חוות דעת לצורך תביעה משפטית מכל סוג שהוא; היא אינה מאפשרת קבלת החזר תשלום על התייעצות שניתנת במהלך בדיקה רפואית, ניתוח או כל פרוצדורה רפואית אחרת.
רופאים מומחים רבים של שירותי בריאות מכבי עומדים לרשותכם. עצם האפשרות לפנות אליהם ולהסתייע בידע המקצועי שלהם בתחום הפנייה מאפשר לציבור המבוטחים להעשיר עצמם במידע חשוב וחיוני שלא ניתן להפריז בחשיבותו.
עבור אנשים רבים, עצם הנגישות והזמינות של רופאים מומחים והאפשרות להיעזר בהם לצורך קבלת חוות דעת שנייה מהווה עבורם מקור לשאוב ממנו כוח ותקווה. לא פעם, חוות דעת מקצועית שנייה שוללת או מאששת אבחנה, מחזקת תקפות של השערה ובאופן כללי מאפשרת למבוטח לקבל מידע מלא ומדויק יותר על אודות הבעיה ממנה הוא סובל.
מכבי שירותי בריאות מעמידה לטובת מבוטחיה רופאים מומחים מהשורה הראשונה ומאפשרת להם למצות ולהפיק באמצעות חוות הדעת שלהם את הזכות הבסיסית ביותר של כל אדם בכלל ושל כל מבוטח בפרט: לקבל מידע מקצועי מפורט ועדכני על אודות מצבו הבריאותי.
הדפס