רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
עיצוב הגוף
מהם עיגולים שחורים מתחת לעיניים?
ניתוחים פלסטיים בעולם הגברי
והבוטוקס הזה -ד"ר יוסף טמאן
הבייבי בום בחיפוש לאחר הנעורים
כירורגיה פלסטית אחרי ירידה דרסטית במשקל
הזהרו ממלנומה ממאירה
ניתוחים פלסטיים משולבים
חזרה לשגרה לאחר ניתוח מתיחת בטן
על ההכנות לניתוח בריאטרי
ניתוח אף פלסטי

ניתוח אף פלסטי


מה כבר לא נאמר על ניתוח אף פלסטי, זה שביכולתו לשנות את ההרגשה והביטחון שלנו, כלפי עצמנו בעיקר אך גם כמובן כלפי הסובבים אותנו. מעצם היותו האיבר הגדול והבולט ביותר בפנינו, במקרים שונים בהם קיימת פגיעה מבנית, או עיוות טבעי, במבנהו ניתן בהחלט לעבור את הניתוח. על אף הפופולריות הרבה לה זוכה, חשוב לדעת כי להקל ראש בהליך, בבחירת המנתח המומלץ, סוג הטכניקה וכן ממשך ההחלמה הכרוך בו.

 

במאמר מפורט זה נסכם עבורכם את מלוא המידע הרלוונטי אודות ניתוח, כל מה שעליכם לדעת. חשוב לזכור כי בעוד מתבצעים בישראל אלפי ניתוחי אף מדי שנה, מדובר בהליך כירורגי פולשני, וכזה שיש להתכונן אליו באופן הטוב ביותר.

 

בחירת מנתח

 

בעוד ההליך עצמו נחשב לפשוט יותר ומתקדם לעומת בשנים עברו, חשוב מאוד להקפיד לבחור באופן מדויק, ותוך כדי מחשבה את מנתח האף שעתיד לבצע את ההליך. כמובן שלא מומלץ לבחור במנתח \ מרפאה המציעים את המחיר הזול ביותר לניתוח, אך זכרו כי גם אין בהכרח צורך לבחור בזה היקר ביותר.

 

בחירת המנתח צריכה להיעשות תוך כדי שקלול של מספר נתונים:

 

-          מחיר: בהמשך לנאמר מקודם, חשוב לקחת את המחיר בחשבון, אך אין בהכרח חובה לבחור במנתח היקר ביותר, ולהסיק מכך על איכותו. מומלץ לבחור במנתח איכותי, בעל ניסיון במספר מאות ניתוחים וכזה אשר מציע מחיר הנחשבת לממוצעת ביחס לשוק.

 

-          מוניטין: כמובן שבכל הנוגע לניתוח אף, ולכל הליך רפואי אחר, חשוב לוודא ולאשר כי אכן לרופא המנתח הניסיון הנדרש בביצוע הניתוח. אל תתביישו ודרשו לראות תעודות \ הסמכות ואישורים מטעם משרד הבריאות המעידים על יכולתו של המנתח.

 

-          קרבה גיאוגרפית: רבים לא מייחסים לכך חשיבות, אך בזמן משך ההחלמה שלאחר ניתוח אף חשוב להיות במרחק קצר ממרפאת המנתח, לכל צרה שלא תבוא, תחושה לא נעימה או דימום. מומלץ מאוד לבחור ברופא מנתח הנמצא במרחק נסיעה קצר באופן יחסי ממגורייך, בהנחה שניתן יהיה למצוא אחד שכזה.

 

-          חוות דעת: עוד דרך מעולה לקבל מושג לגבי איכותו של הרופא המנתח בכל הנוגע לניתוח אף. התייעצו בכל דרך שתוכלו, דרך מכרים וחברים, פורומים רפואיים ברשת וכו'. בנוסף, מאוד מאוד חשוב לקבוע פגישת ייעוץ במרפאת הרופא, על מנת להבין את הלך הרוח, לתאם ציפיות ולהבין במלואה את חשיבות הליך ניתוח האף לפניו אתם עומדים.

 

משך החלמה

 

כיום, בשונה מהעבר, משך ההחלמה מניתוח אף הינו קצר באופן משמעותי לעומת העבר, וזאת בזכות הטכניקות הניתוחיות המתקדמות המאפשרות חדירה כירורגית מינימלית אל הגוף. על מנת לאפשר לגוף להחלים באופן מלא, חשוב להקפיד על מספר נקודות:

-          מנוחה: יש לזכור כי עצמות אפכם נשברו וכעת עליהן להתחבר מחדש. הליך זה מצריך מנוחה, וכזאת שתשמור על האף במצב זה. חשוב מאוד להימנע מכל פעילות פיזית שעלולה לסכן את אזור ההחלמה.

 

-          ביקורת: יש להגיע למרפאה לאחר פרק זמן מסוים מיום הניתוח, וזאת על מנת לוודא כי ההחלמה מתבצעת כראוי, ואיחוי העצמות מתקדם באופן טוב.

 

-          חשוב מאוד כמובן ליידע את הרופא המבצע בכל תחושה \ אי נעימות או דימום המתעוררים במהלך פרק ההחלמה, ולהגיע באופן רגוע לביקורת (בעקבות כך מומלץ לבחור במנתח הנמצא בקרבת מקום מגורייך).

 

ניתוח אף הוא אמנם הליך פלסטי מורכב, הנעשה תחת הרדמה מלאה, וכזה שאין כלל להקל בו ראש. צוות מומחי האתר af4u ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק את מלוא המידע הרלוונטי בנושא. לפרטים נוספים – http://af4u.co.il