צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

Text/HTML

אינפודוק ומחשבון קלוריות


בתקופה שתחום הרפואה הנו תחום שמעסיק אותנו לא מעט, אנו רואים שהתחום מתחלק לשני תת תחומים: בריאות ומראה חיצוני. ישנם אנשים הנאלצים לדאוג לבריאותם וישנם אנשים שמעוניינים לשפר את מראם החיצוני, הן באמצעות ניתוחים והן באמצעות דיאטה. בדיוק לשם כך נועד מחשבון קלוריות.  כיום בעידן בו ניתן בלחיצת כפתור למצוא חומר רב על כל תחום, כבר אין בהכרח צורך לקבוע תור אצל הרופא ולהגיע אליו על מנת לשאול שאלה כזו או אחרת, אלא ניתן להחכים לא פחות ואף יותר אם רק  מעט גולשים ברשת. עם זאת ראוי לדעת שאין להסתמך על כל סוג של מידע, אלא יש צורך לברור היטב את האתרים מהם מלקטים את המידע ועל כן ראוי להזכיר לטובה את אתר אינפודוק- אתר שמרכז מגוון רופאים מומחים, רופאים מומלצים ופסיכולוגים, וזאת לצד מגוון כתבות אמינות ומרתקות במגוון נושאים- בין היתר גם בתחום הקלוריות.


שירותים משלימים


בין אם מחפשים מידע אודות רפואה קונבנציונלית ובין אם מחפשים מידע עבור רפואה משלימה או פסיכולוגיה, טוב להכיר את אתר אינפודוק. לחיצת כפתור, השקעה של כמה דקות וגם אתם מומחים בתחום כזה או אחר- פשוט, נוח ומאוד מקצועי. עוד טוב לדעת שהאתר מציע מגוון פורומים במגוון נושאים, כך שאם מבקשים במקביל לדעת המומחים גם להרוויח מקולו ותמיכתו של ההמון- הרי שמדובר על כתובת ראויה שמוטב להכיר.


בריאות מראה ודיאטה


בריאות ודיאטה הם שני תחומים שמאוד מעסיקים גברים ונשים כאחד. מדובר על תחום שמאז ומתמיד היה על ראש סדר היום. אנשים מבקשים להיות בריאים ולהיראות במיטבם ועל שני פרמטרים אלו אחראית לא מעט תזונה נכונה. קצרה היריעה מלתאר את סוגי הדיאטות שקיימות, אך לרוב השיטות יש מכנה משותף והוא ספירת קלוריות. מי שהתנסה בתחום, עשוי להעיד שמדובר על מטלה כלל לא קלה, ועל כן ראוי להכיר מחשבון קלוריות.


 מעקב נוח


מהו בדיוק מחשבון קלוריות ועל מה הוא אחראי? ובכן מחשבון זה מפרט את מרכיבי הארוחה לפי חלבונים, ויטמינים, חומצות אמינו, מינרלים וכמובן שגם את כמות הקלוריות. כך ניתן להישאר עם היד על הדופק, להימנע מהשקעת זמן מיותר ולקבל מידע אמין שמזכיר לנו בכול עת מהו מצב התפריט היומי שלנו- כך שקל יותר לעקוב, קל יותר להבין היכן אנו עומדים וקל יותר להפוך אך כל העיסוק בקלוריות ליותר מוחשי.


בחירה


מחשבון קלוריות יכול להיות מושתת לפי נתונים של ארוחה ולחלופין, גם יכול להיות מושתת לפי נתוני מוצר. כך למשל אם בוחרים באופציה של מחשבון לפי מוצר, ניתן לדעת בדיוק מה המוצר מכיל. כמו כן גם ניתן לערוך חיפוש הפוך, כך למשל אם יודעים שמבקשים להגביר את צריכת האבץ, יש לציין נתון זה ומיד להיחשף אל מגוון רב של מאכלים שמפרטים בדיוק מהי כמות האבץ שמצויה בהם. מכאן שאם עד היום חשבתם שמעקב אחר קלוריות הינה מעמסה, הרי שמעתה ניתן לדעת שמדובר על סיטואציה פשוטה- כל עוד עושים שימוש במחשבון שמיועד לכך. לא משנה היכן אתם אוכלים את הארוחה, אם זה במטבח מעוצב, במטבח כפרי או במסעדה יוקרתית, לשמור על המשקל זה דרך חיים בכל זמן ובכל מקום.   
 

הדפס